Formacioni i Lampardit, pa Didier Drogban (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Lampardit, pa Didier Drogban (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:21, 16 May 2017
Frank Lampard i është dashur të zgjedh formacionin ideal të Chelsea, me lojtarët që bënë histori në sezonin 2004/2005 dhe ata që triumfuan këtë edicion.

Në formacionin e Lampard, ku bën pjesë edhe ai, janë përfshirë shumë lojtarë.

Sigurisht që nuk është pritur që Didier Drogba të mbes jashtë këtij formacioni, por ja që ish reprezentuesi anglez ka preferuar Diego Costan para tij./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Chelsea, Frank Lampard

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush