Formacioni i Barcelonës ndaj Malagas – Lajmi.net
Formacioni i Barcelonës ndaj Malagas
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:05, 9 March 2018
Barcelona është mysafire e Malagas në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 28-të të La Ligas.

Nesër (e shtunë), me fillim nga ora 20:45, katalanët vizitojnë skuadrën e fundit në tabelë, Malagan.

‘Goal.com’ ka paraparë se si mund ta nis Barcelona ndeshjen ndaj Malagas, me Messin dhe Suarezin në sulm.

Formacionin e mundshëm të Barcelonës ndaj Malagas mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga, Malaga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush