Formacionet zyrtare: Palermo – Roma – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Palermo – Roma
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:55, 12 March 2017
Roma do të kërkojë të ruaj ritmin me Napolin në Serie A.

Giallorosët nga ora 20:45 janë mysafirë te Palermos.

Formacionet zyrtare:

Palermo:

Roma: Szczesny, Rudiger, Fazio, Juan Jesus; Bruno Peres, Paredes, Grenier, Mario Rui; Nainggolan; Salah, El Shaarawy.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: AS Roma, Palermo, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master