Formacionet zyrtare: Milan – Genoa – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Milan – Genoa
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:58, 18 March 2017
Milani në ‘San Siro’ përballet me Genoan, në ndeshjen që nis nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma; De Sciglio, Paletta, Zapata, Vangioni; Kucka, Bertolacci, Mati Fernandez; Ocampos, Lapadula, Deulofeu

Genoa:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: A.C Milan, Inter, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion