Formacionet zyrtare: Hannover – Werder Bremen – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Hannover – Werder Bremen
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:48, 6 April 2018
Bundesliga sonte hap javën e 29-të.

Është përballja mes Hannoverit dhe Werder Bremen që hap këtë xhiro në elitën e futbollit gjerman.

Edhe këtë ndeshje, Milot Rashica do ta nis nga bankina.

Ndeshja mes Hannoverit dhe Werder Bremen nis nga ora 20:30.

Formacionet zyrtare:

Hannover:

Werder Bremen:

Rezervistët: Drobny – Caldirola, Bauer, Gondorf, Rashica, Junuzovic, J. Eggestein!

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO