Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:02, 13 January 2018
Chelsea dhe Leicester City takohen sot me fillim nga ora 16:00 në Premierligë.

Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Stamford Bridge.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Cahill (c), Rudiger; Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso; Hazard, Morata

Leicester City: Schmeichel (c), Amartey, Dragović, Maguire, Chilwell, Mahrez, James, Ndidi, Albrighton, Okazaki, Vardy.

Fjalët kyçe: Chelsea, Leicester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper