Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Freiburg – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Freiburg
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:53, 14 October 2017
Bayern Munichun në këtë takim do ta drejtoj trajneri i ri, Jupp Heynckes.

Bayern Munich dhe Freiburg do të ndeshen nga ora 15:30, në Allianz Arena, në kuadër të xhiros së tetë të Bundesligës.

Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

Bayern Munichun në këtë takim do ta drejtoj trajneri i ri, Jupp Heynckes.

Ky i fundit do ta zëvendësoj trajnerin italian, Carlo Ancelotti, i cili u shkarkua nga detyra. /Lajmi.net/

1507976365534-lc-galleryimage-picture-by-chris-neill-07_1507979024-3671800

1

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Freiburg

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball