Formacionet e zyrtare: Juventus – Palermo – Lajmi.net
Formacionet e zyrtare: Juventus – Palermo
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:46, 17 February 2017
Juventusi hap javën e 25-të në Serie A, ku në ‘Juventus Stadium’ pret Palermon.

Ndeshja fillon nga ora 20:45.

Formacionet e zyrtare:

Juventus:  Buffon (C); 23 D. Alves, 4 Benatia, 19 Bonucci, 22 Asamoah; 6 Khedira, 8 Marchisio; 20 Pjaca, 21 Dybala, 27 Sturaro; 9 Higuain.

Palermo: Posavec; 3 Rispoli (C), 6 Goldaniga, 4 Andelkovic, 19 Aleesami; 28 Jajalo, 25 B. Henrique, 18 Chochev; 20 Sallai, 30 Nestorovski, 22 Balogh.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Juventus, Palermo, Serie A

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball