Formacionet e ndeshjes: Eibar – Real Madrid – Lajmi.net
Formacionet e ndeshjes: Eibar – Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:44, 10 March 2018
"Mundo Deportivo" ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Eibar pret sot Real Madridin në La Ligë.

Ekipi i trajnerit Zinedine Zidane kërkon fitoren për ta përmirësuar gjendjen në renditjen e tabelës.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid do të luajë me formacion sulmues të përbërë nga Ronaldo, Benzema dhe Bale. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy