Fitore minimale e Milanit (VIDEO) – Lajmi.net
Fitore minimale e Milanit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:37, 18 March 2017
Milani ka shënuar fitore minimale në kuadër të xhiros së 29-të të Serie A.

‘Rossonerët’ kanë mposhtur 1:0 Genoan.

Golin e fitores për Milanin e shënoi Fernandez.

Xhiron e ardhshme Milani luan në udhëtim te skuadra e vendit të fundit, Pescara./Lajmi.net/


Matias Fernandez Goal – AC Milan 1-0 Genoa 18… by footy-goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: A.C Milan, Genoa, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master