Fillon prodhimi i BMW X7 – Lajmi.net
Fillon prodhimi i BMW X7
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 13:23, 20 December 2017
Janë publikuar pamjet e para nga linja e prodhimit të modelit më të fundit SUV nga BMW.

BMW ka filluar prodhimin e modeleve të para të  BMW X7 Sports Activity në fabrikën BMW Group Spartanburg në SHBA, transmeton Express. Këto janë modele para fillimit të prodhimit të rregullt, vetura këto të cilat do të përdoren për çështje testimi dhe do ti paraprijnë prodhimit të veturave të para të cilat pritet të dalin në treg nga fundi i vitit 2018.

Edhe këto modele të cilat kanë filluar të prodhohen do të jenë të mbështjella me material kamuflues.

 

Fjalët kyçe: BMW X3

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble