Familja shpëton mrekullisht nga sulmi i gepardëve – Lajmi.net
Familja shpëton mrekullisht nga sulmi i gepardëve
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:13, 11 May 2018
Rregullat dhe sinjalistika janë të qartë strike për të gjithë; çfarëdo që të ndodhë, mos dilni nga makina juaj për asnjë arsye a rrethanë.

Këtij rregulli nuk iu bind një familje franceze. Burri, gruaja dhe dy fëmijët e tyre kishin lënë makinën për të shkrepur disa foto në një park natyror në Afrikë.

Papritmas në drejtim të tyre vërsulen dy gepardë. Njëri prej familjarëve, i ndodhur më afër makinës futet me shpejtësi në të, ndërsa një prej prindërve merr në krahë fëmijën e vogël dhe niset drejt saj po ashtu.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO