Facebook jashtë funksionit – Lajmi.net
Facebook jashtë funksionit
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:47, 11 October 2017
Rreth gjysmë ore më parë rrjeti social "Facebook" ka dalur jashtë funksionit.

Ende nuk kanë dalur shpjegime për këtë mosfunksionim të Facebookut, por duket se është problem global, transmeton lajmi.net

Përdoruesit janë irrituar nga mosfunksionimi dhe kështu kanë vërshuar ankesat në rrjetin social “Twitter”.

Fjalët kyçe: Facebook

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool