Është vetëm 20 vjeçar por të gjithë e thërrasin ‘Bisha’ – Lajmi.net
Është vetëm 20 vjeçar por të gjithë e thërrasin ‘Bisha’
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 21:52, 5 October 2017
Nëse do e pyesni se sa vjeçar është do të përgjigjet “20”.

Por, i tillë nga pamja djali nga Prizreni, Oktaj Shabani nuk duket fare.

Kjo sepse, ai ka një fizik trupor i cili përpos që e bën të duket bukur, i ka dhënë atij epitet si ‘bisha’, pasi me këtë emër po e thërrasin pothuajse të gjithë.

Oktaj me këtë sport merret që nga mosha 13 vjeçare, pasi që gjithmonë ka dëshiruar që të jetë sa më në formë dhe sa më unik.

Mesazhi i tij për gjithë njerëzit është që ta provojnë fitnesin, pasi që ky sport krijon ndjenja të veçanta./Lajmi.net/

22199266_905676386257364_187518725_o 22219459_905676382924031_343955832_o 22217958_905675962924073_838020904_o 22281117_905675989590737_1823798977_o 22219427_905675992924070_1154722248_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO