Elefanti mbron foshnjen nga krokodili – Lajmi.net
Elefanti mbron foshnjen nga krokodili
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:06, 15 October 2017
Krokodilil kishte vënë në shënjestër foshnjen elefant i cili po pinte ujë bashkë me disa elefantë të tjerë, shkruan lajmi.net

Në momentin që u nis drejt tij nën ujë, krejt papritur doli në sipërfaqe pranë elefantit foshnje dhe e kafshoi në hundën e tij.

Elefanti nuk pata mundësi në asnjë formë t’i ikte krokodilit, megjithatë luftonte ashpër për t’u liruar nga dhëmbët e tij të mprehtë.

Në ndihmë i vjen elefanti nënë, i cili afrohet me nxitim dhe e frikëson krokodilin, ku kthehet në ujë.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Elefant, Foshnje, Krokodil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion