E zë gjumi në rrugë, arrestohet nga policia (VIDEO) – Lajmi.net
E zë gjumi në rrugë, arrestohet nga policia (VIDEO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:44, 12 June 2018
Pamjet nga kamera e sigurisë së veturës së policisë në Texas tregojnë momentin kur një grua është gjetur duke fjetur në rrugë.

Në video shihet se si polici ndalon veturën para saj dhe kur i afrohet për ta ndihmuar ajo zgjohet dhe më pas arrestohet për dehje publike.

Gruaja në fjalë u zbulua se quhet Jeanette Murillow dhe u lirua disa orë më vonë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO