E takon gjyshen e verbër për herë të parë, shikoni si reagon – Lajmi.net
E takon gjyshen e verbër për herë të parë, shikoni si reagon
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:27, 7 October 2017
Prindërit e kësaj vajze pritën që vajza e tyre të reagojë me nervozitet pasi ta takonte për herë të parë gjyshen e verbër.

 

Në vitin 2015, Sophie Flynn, 5 vjeçare nga Irlanda është dërguar nga prindërit e saj që të takojë për herë të parë gjyshen 82 vjeçare Brenda Brock, transmeton lajmi.net

Gjyshja ishte e verbër dhe vuante edhe nga demenca.

‘Vajza menjëherë sapo e pa iu hodh në shtrat dhe filloi t’i këndojë asaj’, tregojnë prindërit.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO