E refuzon Liverpoolin dhe Bayernin, e tregon edhe arsyen – Lajmi.net
E refuzon Liverpoolin dhe Bayernin, e tregon edhe arsyen
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 22:34, 5 May 2017
Julian Brandt do të mbetet në Bayer Leverkusen edhe edicionin tjetër.

21 vjeçari ka vendosur të refuzojë ofertat që i kanë ardhur nga Liverpool dhe Bayern Munich, shkruajnë mediet gjermane.

Brandt kërkon garanci për të luajtur sa më shumë që është e mundur, gjë e cila nuk i garantohet te skuadrat si Liverpool dhe Bayern Munich, përcjell lajmi.net.

Edhe pse vetëm 21 vjeçar, Brandt ka luajtur tashmë 96 ndeshje në Bundesligë dhe 21 ndeshje në Ligën e Kampionëve./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Julian Brandt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool