E pesta më radhë për Gjermaninë (VIDEO) – Lajmi.net
E pesta më radhë për Gjermaninë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:49, 26 March 2017
Gjermania ka shënuar edhe fitoren e pestë në kualifikueset për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’.

Skuadra e Joachim Low ka mposhtur në udhëtim Azerbajxhanin, me rezultat 1:4.

Me dy gola të Andrea Schurrle, dhe me nga një gol të Thomas Muller dhe Mario Gomez, Gjermania mposhti Azerbajxhanin.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Nazarov./Lajmi.net/


Mario Gomez Goal HD – Azerbaijan 1-3 Germany… by Euro2016


udgsuyfgsugduyfgsdufvusd by nammakudla


@#$ by PatsaN4ik

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush