E pazakontë: Në një qytet të Kosovës dasmorët marrin nusen me motor (Video) – Lajmi.net
E pazakontë: Në një qytet të Kosovës dasmorët marrin nusen me motor (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:56, 9 August 2017
Martesa mbetet ndër kujtimet më të bukura të secilit çift që vendos ta zyrtarizojë lidhjen e tyre.

Prandaj të gjithë mundohen ta bëjnë sa më interesant dasmën e tyre që të mbetet gjatë në kujtesën e secilit.

Një martesë të tillë të veçantë e kanë bërë edhe Agnesa Hoxha dhe Halit Rexhaj nga qyteti i Shtimes, të cilët në vend të veturave që përdoren zakonisht për të marrur nusen në mënyrë tradicionale, dasmorët kanë shkuar me motorë ta marr nusen shkruan gazetametro.net

Një numër i madh i motorëve kanë shkuar ta marrin nusen. Për të parë të këtë dasmë të pazakontë, ndiqeni videon më poshtë:

Fjalët kyçe: Dasmë, Kosovë, motor, nuse

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble