E pabesueshme sa kushton një biletë në tregun e zi për ndeshjen United – Real – Lajmi.net
E pabesueshme sa kushton një biletë në tregun e zi për ndeshjen United – Real
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 12:19, 5 August 2017
Kanë mbetur vetëm edhe tre ditë deri në zhvillimin e finales së Superkupës së Evropës mes Manchester Unitedit dhe Real Madridit.

Do të jetë stadiumi ‘Filipi II’ në Shkup nikoqir i kësaj finale.

Ajo që është shqetësuese para kësaj finale, është çmimi i lartë i biletave në tregun e zi.

Çmimi i një bilete prej 15 euro, në tregun e zi ka arritur deri në 600 euro, shkruan portali maqedonas ‘Sportmedia’, përcjell lajmi.net./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals