Dybala: Kjo është ëndrra ime në futboll – Lajmi.net
Dybala: Kjo është ëndrra ime në futboll
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:26, 6 December 2017
Paulo Dybala ka thënë se shpreson që një ditë ta fitojë "Topin e Artë", si futbollisti më i mirë i vitit në botë.

Paulo Dybala ka zbuluar ëndrrën e tij në futboll.

Sulmuesi i Juventusit ka thënë se shpreson që një ditë ta fitojë “Topin e Artë”, si futbollisti më i mirë i vitit në botë.

“Ta fitoj Topin e Artë do të ishte një mesazh shumë i mirë për të gjithë fëmijët, të gjithë ata që kanë lindur në një vend të vogël dhe kanë ëndrra të mëdha”, u shpreh Dybala për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

“Kombëtarja? Më është kërkuar ta veshi fanellën e Italisë kur isha 19 vjeç por edhe pse ishte e vështirë, e kam refuzuar”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO