Dy modelet britanike kapen mat duke u puthur në dush (Foto +18) – Lajmi.net
Dy modelet britanike kapen mat duke u puthur në dush (Foto +18)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 14:32, 18 May 2017
Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly kanë bërë që shumë media të flasin për to

Ato janë kapur në grackë duke u puthur njerë me tjetrën në dush në publik, trasnmeton lajmi.net.
Vajzat shihen duke u puthur dhe duke e përkëdhelur njëra-tjetrën.

Në fakt nuk është hera e parë që Jemma Lucy del lakuriq në publik, edhe më herët është raportuar se kjo modele kishte dal lakuriq në publik duke bër dush. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3