Drita – Dudelange, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Drita – Dudelange, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:48, 2 August 2018
Drita sonte do të kërkoj për ta kthyer rezultatin dhe të kualifikohet në rrethin e tretë të Ligës së Evropës.

Gjilanasit humbën me rezultat 2-1 në Luksemburg në një ndeshje ku pati shumë raste të kontestuara nga gjyqtari qipriot i këtij takimi.

Megjithatë, sonte Drita e ka avantazhin e terrenit vendas dhe në praninë e shumë tifozëve intelektual mund të shpreson për të nxjerr një rezultat pozitiv.

Bekim Isufi paraqitet në këtë ndeshje me formacionin e tij tashmë të njohur 4-4-2, kurse kampioni i Luksemburgut ka një formacion ofensivë 4-3-3.

 


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO