Dreri, “si cjapi tek kasapi”…! (VIDEO) – Lajmi.net
Dreri, “si cjapi tek kasapi”…! (VIDEO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:20, 6 December 2017
Shprehja “si cjapi tek kasapi”, vlen plotësisht për një dre që thuajse është vetëofruar për t’u bërë një vakt i shpejtë për një tufë luanësh.

Në videon e mëposhtme dallohen luanët që duket se nuk kanë pasur një ditë të mbarë gjuetie, derisa një dre ka vrapuar drejt tyre në mënyrë të pakuptimtë.

Edhe pse fillimisht duket se tremben nga veprimi i shpejtë i drerit, luanët nuk e kanë lënë “drekën” që t’u ikë, duke e mbërthyer në dy sekonda.

Top Channel

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO