Djali 3 vjeçar nga Peja, ka nevojë për ndihmë – Lajmi.net
Djali 3 vjeçar nga Peja, ka nevojë për ndihmë
Autori: Lajmi.net LajmeLifestyleNacionaleOrganizohu 13:26, 7 March 2017
Familja Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmë.

Përveç kushteve të rënda ekonomike, djali tre vjeçar i Astrit Marajt, ka probleme serioze me shëndetin, njofton lajmi.net

Ai vuan nga sëmundja e zemrës dhe diabetit.

Për shkak të gjendjes së përkeqësuar, 3 vjeçari Blerond Maraj është dashur që të kontrollohet në spitalin e Shkupit, mirëpo prindërit nuk kanë pasur mundësi ta dërgojnë.

Ky është numri të cilin mund ta kontaktoni për t’i dhënë ndihmë kësaj familjeje:
+38649291108

 

Fjalët kyçe: Familja Maraj, ndihmë

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble