Disa stile të “çmenduar” të flokëve (Foto) – Lajmi.net
Disa stile të “çmenduar” të flokëve (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:18, 12 August 2017
Ka një milion mënyra se si ti rregullojmë flokët.

Por disa prej nesh preferojnë të bëjnë diçka që rrallë, apo fare nuk është parë deri më tani, transmeton lajmi.net.

Ne po ju ofrojmë disa stile të flokëve nga më të ndryshmet dhe më të çuditshmet që kanë krijua njerëzit ndonjëherë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Floke te cuditshme, Stile

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball