Dështon përsëri Barcelona, barazon me Getafen – Lajmi.net
Dështon përsëri Barcelona, barazon me Getafen
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:05, 11 February 2018
Barcelona nuk ka arritur të shënojë fitore për të dytën ndeshje më radhë në elitën e futbollit spanjoll.

Skuadra lidere e La Ligas, ka barazuar pa gola (0-0) me Getafen në ‘Camp Nou’.

Kjo ndeshje ishte e vlefshme për xhiron e 23-të të La Ligas.

Ky ishte barazimi i pestë i Barcelonës këtë sezon, që me 59 pikë kryeson në La Liga, duke lënë pas Atletico Madridin me 52 pikë dhe Real Madridin me 42 pikë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Getafe, La Liga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper