Dëshiron të vjedh veturën, por nuk e shihte që brenda tij çifti po bënte seks (Foto/Video) – Lajmi.net
Dëshiron të vjedh veturën, por nuk e shihte që brenda tij çifti po bënte seks (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:20, 17 July 2017
Një hajdut i makinave është bër hit në internet me veprimin e tij.

Në videon e mëposhtme një hajdut shihet duke ecur nëpër rruge dhe shumë ngadalë afrohet te një makinë e cilë ishte shumë luksoze nga pamjet që shihen, transmeton lajmi.net.

Hajduti, mbase i ri në këtë “profesion”, tenton që të hap këtë vetur me një mjet të panjohur, por për shkak të xhamave të zi që i kishte kjo veturë, ai nuk e vërente se aty brenda ishte duke bërë seks një çift.

Menjëherë pasi ai tentoi të hapte veturën, pronari i makinës del shpejt nga vetura lakuriq ashtu siç ishte për të kapur hajdutin, por që ai tashmë veq kishte ikur nga makina.

Pronari i makinës i ka kërkuar pamjet nga kamerat e sigurisë në mënyrë që ti jepet një pamje më e mirë policisë, që të kapet hajduti. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Hajduti, Makina, Sesk

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble