Dembele – Barcelona, lajm i madh nga Dortmundi – Lajmi.net
Dembele – Barcelona, lajm i madh nga Dortmundi
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaMerkatoSport 19:23, 12 August 2017
.

Barcelona nesër do ta mësojë të ardhmen e Ousmane Dembele.

Është skuadra e Borussia Dortmundit që ka vendosur të mbajë sonte një takim për francezin e “rebeluar”, për të vendosur pastaj për të ardhmen e tij.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i Dortmundit, Peter Bosz.

“Klubi do të takohet sonte për të vendosur, dhe nesër do të dalë me një vendim”, ka thënë trajneri i ardhur këtë verë te skuadra gjermane.

Kështu që Barcelona, nesër do të mësojë nëse Ousmane Dembele mund të bëhet futbollist i tyre./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball