De Boer tallet me Mourinhon pas eliminimit të Man Utd nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
De Boer tallet me Mourinhon pas eliminimit të Man Utd nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:36, 14 March 2018
Frank de Boer ka thënë Mourinho shpenzoi gjysmë miliardë euro dhe prapë luan dobët me ekipin e "Red Devils".

Frank de Boer ka kritikuar Jose Mourinhon pas eliminimit të Man Utd nga Liga e Kampionëve.

Trajneri holandez ka thënë Mourinho shpenzoi gjysmë miliardë euro dhe prapë luan dobët me ekipin e “Red Devils”.

“Unë mund të kem qenë trajneri më i dobët në Premierligë”, deklaroi De Boer për akuzat ndaj tij nga Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

“Por, ai ka shpenzuar gjysmë miliarde euro dhe prapë luan në të njëjtën mënyrë”. theksoi holandezi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO