Cristina Chiabotto në lidhje me sportistin e njohur – Lajmi.net
Cristina Chiabotto në lidhje me sportistin e njohur
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:37, 30 November 2017
Ish-mis Italia ka gjetur të Giuseppe Poeta, basketbollisti i Axiulium Torinos dhe kombëtares italiane një mik të ri.

Pas 12 viteve lidhje me aktorin Fabio Fulco, Cristina Chiabotto po përjeton një dashuri të re.

Ish-mis Italia ka gjetur të Giuseppe Poeta, basketbollisti i Axiulium Torinos dhe kombëtares italiane një mik të ri që sipas revistës “Chi”, është edhe i dashuri i ri i supermodeles italiane, përcjell “Top Channel”.

Fulco tashmë i përket të shkuarës sepse për Cristina e tashma quhet Giuseppe Poeta.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper