Coutinho – Barcelona, lajmi i fundit nga Klopp (FOTO) – Lajmi.net
Coutinho – Barcelona, lajmi i fundit nga Klopp (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:48, 10 August 2017
Jurgen Klopp nuk dëshiron ta shesë Philippe Coutinhon.

Jurgen Klopp ka insistuar se Liverpool nuk ka nevojë ta shesë Philippe Coutinhon pas interesimit nga Barcelona.

“Kur një skuadër bën ndonjë ofertë, kjo nuk do të thotë se ne duhet të shesim ndonjë lojtar”, tha Klopp.

Ndërsa, kur u pyet nëse do ta shiste Coutinhon për 150 milionë euro, ai tha: “Nuk është vetëm se ata duan të paguajnë, ndërsa ne nuk duam të shesim. Prioriteti ynë është që t’i mbajmë lojtarët që janë këtu dhe t’u ndihmojmë të përmirësohen”. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO