Coutinho apo Dembele? Përgjigje interesante nga trajneri i Barcelonës – Lajmi.net
Coutinho apo Dembele? Përgjigje interesante nga trajneri i Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:12, 12 August 2017
.

Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele janë lojtarët që po kërkohen nga Barcelona, për të zëvendësuar të larguarin Neymar.

Për të dy këta, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është pyetur në konferencën për shtyp një ditë para ndeshjes me Real Madridin.

Valverde ka thënë se Coutinho dhe Dembele janë lojtarë të skuadrave tjera, dhe se ai shqetësohet vetëm për lojtarët që ka te Barcelona.

“Coutinho apo Dembele? Nuk di asgjë, ata janë lojtarë të skuadrave tjera, dhe unë duhet të shqetësohem për lojtarët e mi”, është përgjigjur Vaverde./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Ernesto Valverde

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals