Costa paralajmëron rivalët e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Costa paralajmëron rivalët e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:06, 13 February 2018
“Jemi në Champions League dhe duam ta fitojmë. Do të ishte një ëndërr e bërë realitet, një ëndërr që e kam pasur që në fillimet e karrierës sime“.

Douglas Costa beson që Juventusi mund ta fitojë Ligën e Kampionëve.

Gjithsesi, ai pret sfidë të vështirë ndaj Tottenhamit, përcjellë Lajmi.net.

“Jemi në Champions League dhe duam ta fitojmë. Do të ishte një ëndërr e bërë realitet, një ëndërr që e kam pasur që në fillimet e karrierës sime“, deklaroi Costa.

“Tottenham ka shumë kualitet, do të jetë një sfidë e bukur. Ata po luajnë shumë mirë në Premier League dhe në Champions League“. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Douglas Costa, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master