Çifti kapet duke bër seks në mes të ditës, filmohet nga kalimtarët (Foto/Video +18) – Lajmi.net
Çifti kapet duke bër seks në mes të ditës, filmohet nga kalimtarët (Foto/Video +18)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 14:41, 18 May 2017
Ky është një moment kur nj çift kapet duke bër seks në mes të ditës, pranë një kishe.

Videoja e marrë nga një smartphone i Denzil Smith tregon se fshehurazi shfaqet pas një muri një çift duke bër seks në Barnsley, trasnmeton lajmi.net.

Shikuesit mund të shohin se si çifti është krejtësisht i zhveshur dhe nuk dukeshin të shqeësuar për asgjë.

Reagimet kanë qenë të shumta dhe sigurisht komentet negative kanë qenë më të shumtë në numër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kishë, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2