“Ciao” Juventus, Lichtsteiner te rivali nga Serie A – Lajmi.net
“Ciao” Juventus, Lichtsteiner te rivali nga Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:43, 10 March 2018
Stephan Lichtsteiner mund të largohet nga klubi torinez, si futbollist i lirë pas përfundimit të këtij sezoni.

Stephan Lichtsteiner ka hyrë në muajt e fundit të kontratës në Juventus.

Andaj, mbrojtësi i djathtë mund të largohet nga klubi torinez, si futbollist i lirë pas përfundimit të këtij sezoni.

“Rai Sport” raporton se e ardhmja e tij mund të jetë prapë në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Ish skuadra e tij, Lazio ka shfaqur interesim për rikthimin e Lichtsteinerit në Stadio Olimpico, marrë parasysh se do të jetë futbollist  i lirë, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO