Chelsea 3:0 WBA, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Chelsea 3:0 WBA, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:31, 12 February 2018
Chelsea ka fituar me rezultat të thellë 3-0 ndaj West Bromwich Albionit në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të të Ligës Premier.

Skuadra e Antonio Contes i është kthyer fitores në kampionatin anglez pas dy humbjeve turpëruese ndaj Bournemouthit dha Watfordit.

Golat në këtë ndeshje për skuadrën e Contes u shënuan nga Eden Hazard (25′, 71′) dhe Victor Moses (63′).

Lojtari më i vlerësuar i ndeshjes ishte pikërisht ylli i skuadrës, Hazard, i cili pas dy golave të shënuara u vlerësua me notë 9.7.

Fjalët kyçe: Chelsea, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble