Casillas me mesazh të papritur për Buffon – Lajmi.net
Casillas me mesazh të papritur për Buffon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:23, 14 November 2017
“Nuk dua të shoh kështu! Dua të shoh sikur deri me tani, ashtu siç ende jeni për shumë: një legjendë".

Iker Casillas ka reaguar pas lotëve të Gigi Buffon, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka mbështetur legjendën e Italisë përmes një postimi në Twitter.

“Nuk dua të shoh kështu! Dua të shoh sikur deri me tani, ashtu siç ende jeni për shumë: një legjendë”.

“Krenar që të kam takuar dhe kam luajtur kundër teje shumë herë. Ju ende duhet të më argëtoni në futboll mik. 1”, shkruan Casillas në Twitter. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gigi Buffon, Iker Casillas

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3