Can – Juventus, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
Can – Juventus, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 19:14, 16 April 2018
Mesfushori i Liverpoolit, Emre Can, duket se përfundimisht ka marrë vendim të vendos për të ardhmen.

Reprezentuesi gjerman përfundon kontratën me Liverpoolin në fund të këtij sezoni, dhe e ardhmja e tij duket gjithmonë e më larg ‘Anfield Road’.

Mediet në Itali raportojnë se kjo javë do të jetë vendimtare për të ardhmen e 24 vjeçarit.

Po ashtu raportohet se Can mund të vendosë që të zgjedhë Juventusin, pas interesimit të vazhdueshëm të këtyre të fundit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Emre Can, Juventus, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion