Bllokohet autostrada afër Prizrenit, vozitësit orientohen në rrugët alternative (Foto) – Lajmi.net
Bllokohet autostrada afër Prizrenit, vozitësit orientohen në rrugët alternative (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 18:50, 12 August 2017
Autostrada “Ibrahim Rugova” është bllokuar pas orës 18:00, ndërsa njësitet rrugore të Policisë po orientojnë vozitësit për në rrugët alternative.

Arsyeja e bllokimit të autostradës nuk dihet, por besohet se mund të jetë pasojë e ndonjë aksidenti.

Lajmi.net ka tentuar të marr informata nga Policia e Kosovës në rajonin e Prizrenit, por një gjë e tillë nuk ka qenë e mundur. /Lajmi.net/

20793015_10159182150710301_630640482_n

20814825_10159182150850301_1609491597_n

20793202_10159182132555301_1648921904_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO