‘Bishë!’ Ky gjysh nuk do të plaket kurrë! (Video) – Lajmi.net
‘Bishë!’ Ky gjysh nuk do të plaket kurrë! (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:15, 10 September 2017
Ky gjysh është me të vërtetë i mahnitshëm.

Derisa në sfond ishte kënga ‘Turn down for what’, ai performoi jashtëzakonisht mirë, shkruan lajmi.net

Lëvizjet e tij ishin të lehta, pavarësisht moshës së shtyrë.

Gjuajti patericat dhe mahniti të gjithë shikuesit e pranishëm. Megjithatë, nuk mbeti me kaq. Video bëri xhiro online në të gjithë botën.

Një pjesë e juaja do që të ketë fuqinë e tij për vallëzim edhe kur të plakeni. Shikoni më poshtë për ta parë performancën. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gjysh, Hip-Hop, Vallëzim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan