“Bishat” që u prezantuan në Panairin SEMA (Foto) – Lajmi.net
“Bishat” që u prezantuan në Panairin SEMA (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:20, 3 November 2017
Panairi i përvitshëm i SEMA-s ka për qëllim që të prezantojë pjesë të reja për makina dhe koncepte për prodhime të ardhshme, por ajo që presin të gjithë janë ato që quhen “automjetet bisha”.

Në galerinë e mëposhtme do të mund të shikoni disa nga makinat më të jashtëzakonshme të këtij panairi.

Kemi zgjedhur për ju disa nga më të veçantat, më të çuditshmet dhe më të paparat…

Fjalët kyçe: Bishat, Makina, Prezantim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan