Befason Cahill: Ja pse i ndihmova Lingardit në aksionin ku pësuam gol (VIDEO) – Lajmi.net
Befason Cahill: Ja pse i ndihmova Lingardit në aksionin ku pësuam gol (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:04, 16 April 2017
Gary Cahill ka treguar arsyen e gjestit interesant kur i ndihmoi Jesse Lingardit, në momentin e aksionit të golit të dytë.

Cahill u frikësua që gjyqtari mund të akordojë penallti për Manchester United.

“Nuk e dita që ai gjest mund të më kushtojë mua. Isha nervoz dhe mendova që gjyqtari mund të akordonte penallti”, deklaroi Cahill, përcjellë “Lajmi.net”.

“Gjëja më zhgënjyese është se ne kemi qenë nën nivelin e zakonshëm”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Gary Cahill, Jesse Lingard

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2