Bayern Munich – Schalke, formacionet zyrtare (FOTO) – Lajmi.net
Bayern Munich – Schalke, formacionet zyrtare (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:07, 1 March 2017
Bayern Munich në kuadër të çerekfinales së Kupës së Gjermanisë në ‘Alianz Arena’ pret Schalken. Ndeshja fillon nga ora 20:45.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble