Bayern Munich, Man City apo Juventus? Emre Can zgjedh klubin e ri! – Lajmi.net
Bayern Munich, Man City apo Juventus? Emre Can zgjedh klubin e ri!
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:49, 10 January 2018
Emre Can ka vendosur të transferohet në Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni.

Emre Can ka refuzuar interesimin nga Bayern Munich dhe Man City.

Corriere dello Sport raporton se mesfushori i Liverpoolit ka vendosur të transferohet në Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni.

Can ka hyrë në muajt e fundit të kontratës te “Reds”, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ai do të nënshkruajë si futbollist i lirë me skuadrën kampione nga Serie A. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Emre Can, Liverpool

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3