Batatina tërheq lojtarët nga fusha, pyet vëzhguesin për dënimin dhe i rikthen sërish – Lajmi.net
Batatina tërheq lojtarët nga fusha, pyet vëzhguesin për dënimin dhe i rikthen sërish
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 17:35, 18 March 2017
Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë të bërë nga gjyqtari Bajram Gashi, tërhoqi lojtarët nga fusha, pranë rezultatit 1:0 për Drenicën.

Por, në momentin kur i largoi nga fusha, shkoi dhe pyeti vëzhguesin Agim Hasani, se çfarë dënimi mund ta presë, shkruan Gazeta Olle nga vendi ngjarjes.

Hasani ia konfirmoi dënimin për heqjen e nëntë pikëve, dhe Batatina pa u hamendur më shumë riktheu sërish lojtarët në fushë.

Ndeshja e zhvilluar në “Bajram Aliu” prodhoi pesë kartonë të kuq, tre për Llapin dhe dy për Drenicën, kurse takimin e fituan drenicasit 2:0./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master