Bastoret zgjedhin skuadrën fituese pas shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Bastoret zgjedhin skuadrën fituese pas shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:10, 21 April 2017
Juventus është favorit i ri në bastore.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy