Basketbollisti që është tifoz ultras i Tiranës, martohet në mënyrë të jashtëzakonshme (FOTO) – Lajmi.net
Basketbollisti që është tifoz ultras i Tiranës, martohet në mënyrë të jashtëzakonshme (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:19, 4 September 2017
Redi Vogli është një prej basketbollistëve kryesorë të skuadrës së Tiranës, por sidomos është edhe një “ultras” i mirëfilltë kur bëhet fjalë për ngjyrat bardheblu.

Këtë, ai e ka treguar edhe sot, në ditën e dasmës se tij me Klaudian.

Futbollisti ka bërë xhiron tradicionale në rrugët e kryeqytetit me shallin bardheblu dhe me flamurin e Tiranës, ndërsa festohej nga shokët e tij me flakadanë të ndezur si të ishte në një pallat sporti apo në një stadium, duke i dhënë më shumë entuziazëm ditës së veçantë të Voglit.

21316476_1919257194997060_2139216773702689667_o (1)

21368592_1919257154997064_2031411899237699809_o (1)

21273029_1919257024997077_6761735795353475472_o (1)

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO