Barcelona, “hije” e Realit (VIDEO) – Lajmi.net
Barcelona, “hije” e Realit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:34, 19 March 2017
Barcelona ka vuajtur për të marrë tre pikë nga përballja me Valencian.

Skuadra e Luis Enrique ka mposhtur 4:2 Valencian në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligas.

Mysafirët u shkaktuan shumë probleme vendasve te Barcelonës, duke iu shënuar gol nëpërmjet Mangala në minutën e 29-të.

Barcelona u rikthye në lojë duke shënuar dy herë, me anë të Suarez në minutën e 35-të dhe Messit në minutën e 45-të.

Por, pjesa e parë u përmbyll edhe me një gol, ishte Munir El Haddadi që barazoi në 2:2 në minutën e parë të kohës shtesë.

Në pjesën e dytë u shënuan dy gola, nga Lionel Messi dhe Andre Gomes, të cilët ia siguruan tre pikë Barcelonës, që mbetet në vendin e dytë me 63 pikë, dy më pak se Reali./Lajmi.net/


ashgsdugsdugcdcgdshvc by nammakudla


by Video-Sport


yjdyufik by HoFoot


/// by PatsaN4ik


-\\\- by PatsaN4ik

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: La Liga, SC Barcelona, Valencia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals